.

Квалентни Возрасни Жени Сандали Сандали Жени Големина Жени Летни Цвеќиња Еластична Лента За Плажа Секојдневен Рамен Мек Мек Конец Сандали За Женски Потпетици Црв?

Квалентни Возрасни Жени Сандали Сандали Жени Големина Жени Летни Цвеќиња Еластична Лента За Плажа Секојдневен Рамен Мек Мек

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Сандали Жени Со Големина 39 Жени Летни Цвеќиња Еластична Лента За Плажа Секојдневни Рамни Меки Сандали Со Врвки За Жени Потпетици Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 1см/0.39". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Стп Материјал,удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето На Телото Женски Летни Сандали Обични Сандали Слајдови За Жени Тока Сандали За Жени. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете Сандали Со Синџири За Женски Женски Сандали Со Големина На Поддршка За Лак 11 Женски Сандали Со Големина 9 Ултра Удобност. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Женски Летни Сандали Обични Сандали Со Двојни Ремени Женски Сандали со Тока За Жени. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Високи Потпетици Сандали За Жени Големина 6 Сандали Слајдови За Жени Женски Летни Сандали Повик.

Карактеристики на предлогот