.

Слободна Земја Женски Шетаат Лесна Водоотпорна Јакна За Дожд

Слободна Земја Женски Шетаат Лесна Водоотпорна Јакна За Дожд

DEN 455.36

Залиха
Достапно за нарачка

Слободна Земја Женски Шетаат X20 Лесна Водоотпорна Јакна за Дожд. Никогаш повеќе не бидете фатени на дожд. Оваа лесна јакна за дожд што дише се спакува во сопствената торба за никогаш да не сте оптоварени. Кога дождот ќе почне да паѓа, затворете го и оставете ја НАШАТА ВОДООТПОРНА ткаенина X2 O да ве исуши, за да можете да продолжите да се движите. Слободен Земја Стил Мантил Производител Слободен Земја Тип На Производ Мантил Mpn 32-L80011 S. Водоотпорен Дожд Јакна Затворање Затворање Лесни Прилагодливи Банџи Хауба. Водоотпорна Јакна За Дожд. Затворање Со Патент. Лесен. Прилагодлив Банџи Хауба.

Карактеристики на предлогот