.

Ноќта На Вештерките Доцна Животно Куче Глава Маска Ноќта На Вештерките Костим Партија Доцна Куче Маска Реквизит

Ноќта На Вештерките Доцна Животно Куче Глава Маска Ноќта На Вештерките Костим Партија Доцна Куче Маска Реквизит

DEN 191.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Оваа маска за глава за кучиња е изработена од врвен материјал од латекс, безбеден и издржлив за употреба, лесен и удобен за носење. Одликувајќи се со смешен и прекрасен дизајн на кучешки изглед, оваа маска за глава изгледа многу кул и привлечно. Лесен е по тежина, ви дава пријатно искуство со користење. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Латекс. - Големина : 28. 00Х26. 00Х26. 00см/11. 00Х10. 22Х10.22 инчи. - Ова е одличен костим за забава За Ноќта на Вештерките, карневалска забава, сценска изведба, фотографирање, специјални настани и многу повеќе. - Високо детална и многу реална маска за глава на кучиња може да се носи На Ноќта на Вештерките, ќе ви помогне лесно да го привлечете вниманието на луѓето. - Безбеден и удобен материјал, без ограничување на која било кожа, погодна за носење, може да ви служи долго време. - Совршен подарок за вашите деца, пријатели и семејство, нека уживаат во нивната забава За Ноќта на Вештерките. -Издржлив е и цврст за долготрајна употреба. Фината изработка ја обезбедува неговата практичност и издржливост. Ова е одличен костим за забава За Ноќта на Вештерките, карневалска забава, сценска изведба, фотографирање, специјални настани и многу повеќе. Високо детална и многу реална маска за глава на кучиња може да се носи На Ноќта на Вештерките, ќе ви помогне лесно да го привлечете вниманието на луѓето. Безбеден и удобен материјал, без ограничување на која било кожа, погодна за носење, може да ви служи долго време. Совршен подарок за вашите деца, пријатели и семејство, нека уживаат во нивната забава За Ноќта на Вештерките. ​Тој е издржлив и цврст за долготрајна употреба. Фината изработка ја обезбедува неговата практичност и издржливост.

Карактеристики на предлогот