.

Осветлен Капак На Прекинувачот ЗА Префрлување Led 12v Контролна Табла За Автомобил Со Капак За Движење Проектили

Осветлен Капак На Прекинувачот ЗА Префрлување Led 12v Контролна Табла За Автомобил Со Капак За Движење Проектили

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристика : - 100% сосема нов и висококвалитетен-Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив-висококвалитетен капак на прекинувачот за ПРЕФРЛУВАЊЕ ЗА ЛЕР и. Автомобилите и другите возила на контролната табла често се користат како прекинувачи за вклучување/исклучување.- Вклучување/Исклучување SPST прекинувач за вклучување - Пролет Авионска Ракета Капак На Шрапнели - Школка боја : црвена, жолта, црна, чисто-црвена, чисто-зелена ,чисто-сина (опционално)- Тип На Производ : Заштитен Капак-дијаметар на главата на Копчето : 12mm-боја на Копче : мулти - боја опционално - работна позиција : копче глава - напон На светилка : Вклучени се различни напони пакет : 1*заштитен капак (опционално)Белешки : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало отстапување помеѓу податоците и рачното мерење. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Карактеристики на предлогот