.

Нов Стандард Замена Предната Решетка, Одговара 2004-Форд Ренџер

Нов Стандард Замена Предната Решетка, Одговара 2004-Форд Ренџер

DEN 436.48

Залиха
Достапно за нарачка

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Стандардна Решетка За Замена, Црна, Сребрена Мрежа, КОД УА. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка. Тоа Одговара На Вашиот 2004-2005 Форд Ренџер. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Одговара 2004-2005 Форд Ренџер Црна, Сребрена Мрежа, КОД УА, Изработена од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Карактеристики на предлогот