.

Машина За Перење Покријте Со Предни Отвори Водоотпорен Сребро Отпорен На Прашина Голема Големина

Машина За Перење Покријте Со Предни Отвори Водоотпорен Сребро Отпорен На Прашина Голема Големина

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : . Производот е направен со двострана сребрена ткаенина, со одлична непропустливост, ветроупорна, отпорна на прашина, анти-ултравиолетова и анти-стареење. Погоден за машини за перење со предни отвори. Предната шарка ви овозможува да ја отворите машината и да ги направите операциите за перење без отстранување на заштитниот капак на машината за перење, а не блокирање на кутијата за детергент и копчињата за работа, многу погодно. Оградата од три страни помага во најдобрата дисипација на топлина и употребата на цревата за вода на машината за перење. Лесна инсталација, има 2 прилагодливи ремени зад грбот, кои помагаат да се поправи заштитниот капак на машината за перење без да се остави да се движи и да се лизне. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различниот монитор и светлосниот ефект. Спецификација : . С за длабочина 38-44см. Материјал : оксфордска ткаенина обложена со сребро 1 : производот е направен со двострана сребрена ткаенина, со одлична непропустливост, ветроупорна, отпорна на прашина, анти-ултравиолетова и анти-стареење. 2 : Погоден За машини за перење со предни отвори. 3 : предната шарка ви овозможува да ја отворите машината и да ги направите операциите за перење без да го отстраните заштитниот капак. 4 : оградата од три страни помага во најдобрата дисипација на топлина и употребата на црева за вода во машината за перење. 5 : Лесна инсталација, има 2 прилагодливи ремени зад грбот.

Карактеристики на предлогот