.

Сликарство Вмибд САМ Сликарство Во Масло Со Четки И Пигмент

Сликарство Вмибд САМ Сликарство Во Масло Со Четки И Пигмент

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

божиќна декорација новогодишна елка божиќни светла божиќен декор божиќни подароци божиќни чорапи божиќни украси украси за новогодишна елка божиќни венци божиќни украси. есенски украси за домашен декор камери за домашна безбедност домашни украси за дневна соба ноќ на вештерките домашен декор организација на кујна кујнски декор кујнски килими домашна теретана. кујна организација организација и складирање оставата, чајната кујна организација и складирање перење соба организација кујна организација и складирање канцеларија организација гаража организација.Самостојна Маслена Слика 16 х 20 Инчи Со Четки И Пигмент (Без Рамка)Опис : количина : 1 сетип : Маслени Сликиподдршка база : платнорелаксација и среќа : дали често се чувствувате уморни или под стрес? Овој производ ќе си помогне и ќе го намали стресот во слободното време, само уживајте во извонредниот избор на уметнички дела : дали често ве мачи тоа што не знаете кој подарок да го изберете? Ова е прекрасен подарок За Божиќ, Денот На Благодарноста, Нова година, роденден или други важни деновикарактеристика : ги обезбедува сите основни вештини за цртање, чувство за достигнување и забава ова ќе биде ваше ремек-дело овој извонреден комплет за дигитално сликарство може дури и да се монтира за да направите прекрасни слики од вашите ѕидови спецификации на проектот : Проширена големина : 16х20 инчи (40х50 см)Рамка : не е вклучена забелешка : 1. Поради разликата на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.

Карактеристики на предлогот