.

Урбан Р Жични Слушалки За Во Уво Со Микрофон За Нокиа Ц Со Кабел Без Заплеткување, Слушалки За Изолација На Бучава, Длабок Бас, Силиконски Совети За Ушни Пупки

Урбан Р Жични Слушалки За Во Уво Со Микрофон За Нокиа Ц Со Кабел Без Заплеткување, Слушалки За Изолација На Бучава, Длабок Бас,

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Сите Круг Аудио Перформанси моќен возач обезбедува извонредна аудио јасност за сите музички жанрови. Доживејте импресивен бас со пенливи издигнувања и детален звук, благодарение на системот за динамички звучници со високи перформанси.Надградете Го Вашето Искуство Со Музика и Разговор На Нови Нивоа Со Слушалките Урбанкс Р2 Стручно изработени за да обезбедат навистина извонреден квалитет на звукот, слушалките Урбанкс Р2 се неверојатно лесни за корисниците и го подобруваат секој жанр на музика. Стилски и Ergономски Дизајн Лесно се лизга Во вашиот џеб или ранец, овие слушалки исто така ви овозможуваат да контролирате музика, повици и репродукција на видео. Слушалки за слушалки за уши со жица совршени за слушање музика додека трчате или вежбате во ТЕРЕТАНА, силиконските врвови на слушалките остануваат во вашите уши додека ја одржувате бучавата од околината. Дизајниран да испорачува длабок бас со избалансирани тонови за сите репродукции на музика. Жичените слушалки за уши се одлични и за слушање музика и за јасен разговор. Навистина можете да се потопите во вашите омилени песни во секое време, насекаде. Чувствителен микрофон ќе направи чуда за јасно искуство во разговорот. Лесен дизајн за лесна преносливост, Лесен за лизгање во вашиот џеб, прекрасниот дизајн и живописните бои ги прават да изгледаат поблагородни и елегантни, додека висококвалитетните и подобрени материјали значат дека ќе траат подолго. Прекрасниот дизајн и живописните бои ги прават да изгледаат поблагородни и елегантни, додека висококвалитетните и подобрени материјали значат дека траат подолго. Компатибилен Со Nokia C2,. Моќен двигател на слушалката обезбедува извонредна аудио јасност за сите музички жанрови; Заедно со дизајнот на слушалките за изолирање на бучавата во увото, овие жични слушалки го намалуваат надворешниот шум и значително ги минимизираат истекувањата на звукот.

Карактеристики на предлогот