.

Американски Знаме Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница

Американски Знаме Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница

DEN 143.04

Залиха
Достапно за нарачка

Американско Знаме Автомобил Или Налепница За Налепници За Прозорци На Камиони Произведени од Рад Дезајнс лидер во налепниците на прозорците од 2008 година. Ова Американско Знаме Налепница Е Јоргованот и е 18 Во X 28.2 во. Сите Нарачки Испраќаат Исти Или Следниот Работен Ден. Оваа Налепница За Американско Знаме Може да се нанесе на која било мазна рамна површина, вклучувајќи прозорци за камиони или автомобили, авто каросерии, лаптопи, тетратки итн. Лесно се применува и доаѓа со врска до видео што покажува како да се примени. За внатрешна или надворешна употреба, ќе издржи дожд, снег и други временски услови. Винил е оценет за 6 години надворешна употреба. Исчистете ја лентата за апликација за лесно усогласување и инсталација.

Карактеристики на предлогот