.

Уметност Дизајнарт Историската Црква На Карпата Покрај Реката Езеро Куќа Платно Ѕид Уметност печати во. широко внатре. високо

Уметност Дизајнарт Историската Црква На Карпата Покрај Реката Езеро Куќа Платно Ѕид Уметност печати во. широко внатре. високо

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа прекрасна Историска Црква На Карпата Покрај Реката Уметноста На Платно е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен на памучно платно со врвен квалитет, користејќи мастила со најдобар квалитет што нема да исчезнат со текот на времето. Секој печатење на giclee се протега цврсто преку 1-инчна дрвена подрамка за отпечатоци со мала големина или 1,5-инчна дрвена подрамка за отпечатоци со големи димензии (40x30 60x28 ..) обезбедување на платно се изучува и не се закопчува. Овој платнен уметнички принт е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секој принт на платно пристигнува подготвен да виси на ѕидот, со вклучени комплети за закачување.- Стил : Езерска Куќа-Предмет : Архитектура, Пејзажи - Боја : Беж - овој принт на платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија.- Памучно платно со врвен квалитет.- Пристигнува подготвен да висат на ѕидот-Лесно Да Се Обеси оваа прекрасна Историската Црква На Карпата Покрај Реката Платно Уметност е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно.

Карактеристики на предлогот