.

Велцторм Феру Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри, NVIDIA GeForce RT 3090, Wifi, 2xUSB 3.0, 1xHDMI, Победи Дома)

Велцторм Феру Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри, NVIDIA GeForce RT 3090, Wifi, 2xUSB 3.0, 1xHDMI, Победи Дома)

DEN 11184.00

Залиха
Достапно за нарачка

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Велцторм Форма/Стил : Десктопмодел Бр : Велз0010процесор : 5-Ти ГЕНЕРАЛ AMD Ryzen 9 5900 X 3.70 GHz Процесор (до 4.8 GHz, 64 MB Кеш, 12-Јадра)Меморија : 128gb DDR4 DIMMGraphics : NVIDIA Ge Force RTX 3090, 24 GB GDDR6 X PCIe 4.0, Directx 12, Vr Подготвен, G-Syncstorage : 1tb Pcie Ssd (Солидна Држава Диск) + 2 TB Hdd (ХАРД ДИСК)оперативен систем : windows 10 homedisplay : Без поврзување На Екранот : 802.11 B/G/N Wifi, ETHERNET LAN (Rj-45)ПОРТИ/Слотови : , 2 USB 3.0 ТИП-А, 4 USB 3.1 GEN2, 2 usb 2.0, 1 Hdmi, 1 Дисплеј Порта (Dp), Usb 3.2 Тип - C Gen2, 1 x Слушалки/микрофон комбо JACKINPUT/излез : Нема Веб камера, батерија : 750 W НАПОЈУВАЊЕ, ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ Rgb Осветлување 240 MM AIO ТЕЧЕН ПРОЦЕСОР КУЛЕР, Боја : Црна тежина : 25.5 Lbproduct ДИМЕНЗИИ (WXLXH) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ гаранција Од Velztorm Компјутер (Професионално Надграден Од Velztorm Pc) Amd ryzen 9-5900 X 12-ЈАДРЕН ПРОЦЕСОР. NVIDIA Ge Force RTX 3090 Графика. 1 TB PCIe NVMe SSD + 2 TB HDD. 128 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Прозорци 10 Дома.

Карактеристики на предлогот