.

Костуми Јакна За Мажи Секојдневен Фитнес Брзо Сушење Еластични Кратки Ракави Кратки Панталони Спортски Костум

Костуми Јакна За Мажи Секојдневен Фитнес Брзо Сушење Еластични Кратки Ракави Кратки Панталони Спортски Костум

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Пол : Машки Костум Панталони Тенок Фит Јакна За Менсизајз шема : . Големина : L Биста : 100cm/39.37" Горна Должина : 67cm/26.38" Должина На Панталони : 45cm/17.72"Големина : XL Биста : 104cm/40.94" Горна Должина : 69cm/27.17" Должина На Панталони : 47cm/18.50"Големина : XXL Биста : 108cm/42.52" Горна Должина : 71cm/27,95" должина на панталони : 48см/18,90"големина : хххл биста : 112см/44,09" горна должина : 73см/28,74" должина на панталони : 50см/19,69"големина : ххххл биста : 116см/45,67" горна должина : 75см/29,53" должина на панталони : 51см/20,08"големина : ххххххл биста : 120см/47.24" горна должина : 76см/29.92" должина на панталони : 53см/20.87" Што Добивате : 1пц мажи топ +1пц панталони менс 3 парче костум момче костум постави 5 парчиња во собата. Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Костум Јакна И Панталони Западен Костум. 1.It Изработен Е од Убави Квалитетни Материјали, доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење! Партија Костуми За Мажи Пилешко Пакет. 5.Пропустливоста На Воздухот, Удобноста И Брзото Сушење Ве Прават Поудобни При Вежбање. Дома враќање Облека За Тинејџерски Момчиња Сите Одговараат. Материјал : Полиестер Волна Костум Панталони Јакна Мажи Плус.

Карактеристики на предлогот