.

mDesign Големи Пластични Бања Аптека Канистер Тегли-Јасно Хром

mDesign Големи Пластични Бања Аптека Канистер Тегли-Јасно Хром

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа Тегла За Канистер За Складирање Бања со Капак од m Design е одлична за организирање на капењето и најважните работи за убавина. Користете ги овие тркалезни тегли за сѐ, од мали памучни топчиња и брисеви до бомби за капење и соли, сунѓери и алатки за шминка. Подигнете ја убавината на вашата бања, суета или маса за шминка со овие елегантни, модерни тегли. Користете ги поединечно или создадете комплет за мешање и совпаѓање и чувајте ги тоалетите сортирани во нивниот доделен простор. Mdesign-Решенија За Дома. Решенија За Живот. СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВЕНИ СТИЛСКИ : Обезбедува декоративен акцент на бања или шминка маса. КОМПАКТНО СКЛАДИРАЊЕ : Модерниот дизајн може да се чува на работните површини во бањата. ФУНКЦИОНАЛНА нерѓосувачка завршница на капакот; Дизајниран За употреба во средини за бања богати со влага. ЛЕСНА НЕГА : Исчистете Ја со благ сапун и вода или со влажна крпа. ЗАМИСЛЕНА ГОЛЕМИНА : секој Има 5,5" дијаметар х 7,7" висок.

Карактеристики на предлогот