.

Каишек Хард Школка Случај Покритие За Објавен Најновите Macbook Pro S Допир Бар Модел: А1707 Мермер А 167

Каишек Хард Школка Случај Покритие За Објавен Најновите Macbook Pro S Допир Бар Модел: А1707 Мермер А 167

DEN 399.84

Залиха
Достапно за нарачка

Кск Каишек Пластична Обвивка Од Тврда Обвивка Дизајнирана САМО ЗА да биде компатибилна СО Mac Book Pro 15 инчи (Модел : A1707 A1990). Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред да го купите. Пријателска Забелешка : ве Молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната Страна Од Mac Book пред купувањето. Осигурајте се дека ќе го изберете истиот број На Модел како и насловот На списокот наведен "А1990" или "А1707". Овој заштитен случај За Mac Book Pro 15 Инчи го штити Вашиот Macbook Pro 15 од гребнатини и dings. На само 10 мл, тоа не додава забележлива тежина на Вашиот Macbook 15 Pro. Внимателниот дизајн ви овозможува да ја отворите/затворите Вашата Mac Book до крај и да имате целосен пристап до сите пристаништа. Целосно отстранлив прилеп на куќиштето, лесен за ставање или полетување. Употребата на производство на пластика, Го Штити Вашиот Mac Book од судир,гребнатини, гребнатини, гребнатини. Овој случај не е компатибилен со другите Лаптопи На Моделот. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Предвремени на дизајн, лесно на лесно исклучување. Приклучете го вашиот кабел или слушалки без отстранување на куќиштето.

Карактеристики на предлогот