.

Ентинеа Менс Памучни Панталони Тенки Џогери Тренинг Панталони За Трчање Спортски Панталони Пешачење Сина 3xl

Ентинеа Менс Памучни Панталони Тенки Џогери Тренинг Панталони За Трчање Спортски Панталони Пешачење Сина 3xl

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Ентинеа Менс Памук Атлетски Панталони Тенки Џогери Тренинг Панталони За Трчање Спортски Панталони Пешачење Сина 3 XLSeason : Сите Сезони. Пол : Мажи. Повод : Дневно, Забава. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина на ракавот : табела Со Долги Димензии : . Големина : С Половината : 68см/26.77" : 102см/40.16" Должина : 97см/38.19"Големина : М Половината : 73см/28.74" : 106см/41.73" Должина : 98.5 см/38.78"Големина : Л Половината : 78см/30.71" : 110см/43.31" Должина : 100см/39.37"големина : xl половината : 83cm/32.68" : 114cm/44.88" должина : 101.5 Cm/39.96"големина : xxl половината : 88cm/34.65" : 118cm/46.46" должина : 103cm/40.55"големина : xxxl половината : 93cm/36.61" : 122cm/должина од 48,03" : 104,5 см/41,14" свонкиатлетски фит заострени џогери Во теретана со Површина Погодна За Кожата, редовни бутови и цврсти вклопени нозе без триење и иритација. Совети : Тие Се Тенок Фит Дизајн, една големина нагоре кога претпочитате лабаво вклопување. Ажурирани Сигурни Ткаенини Растегливи и лесни машки каузални спортски спортски панталони го зајакнаа шиењето на меѓуножјето и не грижете се за кинење при трчање или возење. Практичен Џеб Со Патент десната страна дополнителен скриен џеб со патент за носење на вашите вредни додатоци како телефон или паричник кога сте во движење. Разновидни Прилики за Носењеовие заострени панталони за вежбање за мажи се совршени за џогирање, трчање, вежбање, атлетика, патека, фитнес или возење велосипед, а исто така и секојдневно секојдневно носење. ЉУБЕЗНА Белешка Ако имате какви било прашања во врска со овие спортски панталони, ве молиме испратете ми е-пошта навреме, ако претпочитате лабаво вклопување, нарачајте една големина нагоре.

Карактеристики на предлогот