.

Кпоплк Машки Зимски Јакни Машки Зимски Модни Врвни Палта Плус Големина Двојка Чиста Боја Јака Патент Менс

Кпоплк Машки Зимски Јакни Машки Зимски Модни Врвни Палта Плус Големина Двојка Чиста Боја Јака Патент Менс

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Машки Зимски Јакни Машки Зимски Модни Врвни Палта Плус Големина Пар Јака Со Чиста Боја Патент Машка Јакна со Качулка Пол : Менокација : Дневно,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Есенска Содржина : 1 Материјал За палто : Изработен Од Висококвалитетен полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно и Одговара на Вашата Кожа. Стил на дизајн : Ве Молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата И Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Машки Зимски Моден Врвен Капут Плус Големина Двојка Чиста Боја Јака Патент Џебен Врв Долг Капут Јакна со Памук, Погоден За Различни Прилики, Стилски и Мода Ве Прават Попривлечни. Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека И Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобно Искуство ,лесна За Носење,Без Брчки Одлични за Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати,Датум, Одмор,Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа. Големина : Големината Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина на Табелата Со Големини и Нашата Големина Е Азиска Големина. Применливи Сцени : Секојдневно Носење, Секојдневно, Плажа, Дом, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn и Зима.

Карактеристики на предлогот