.

Луксузни Чаршафи За Кревет Гроф Бамбус Чувствуваат Екстра Длабок Џеб Мека Постелнина

Луксузни Чаршафи За Кревет Гроф Бамбус Чувствуваат Екстра Длабок Џеб Мека Постелнина

DEN 479.84

Залиха
Достапно за нарачка

Блеф Градската Постелнина сака да купувате со доверба!Бесплатна Испорака : ние нудиме бесплатна испорака по сите нарачки во соединетите држави. Тие се сон за спиење! Кралот / Калифорнија Кралот Сет Вклучува (1) Вграден лист 78" х 80" х 18" (длабоки џебови се вклопуваат Крал И Кал Кинг) (1) Рамен лист 102" х 105" (2) кралски перници 20" х 40" Кралицата Сет Вклучува (1) Вграден лист 60" х 80" х 18" (1) Рамен лист 90" х 102" (2) Стандардни Навлаки За Перници 20" X 30"целосен / двоен сет вклучува (1) вграден лист 54" x 75" X 18" (Длабоки џебови) (1) рамен лист 81" x 96" (2) стандардни навлаки за перници 20" X 30"близнак / единечен сет вклучува (1) вграден лист 39" x 75" x 18" (Длабоки џебови) (1) рамен лист 66" Х 96" (1) Стандардна навлака за Перници 20" х 30"услуги на клиентите : ние сме посветени на обезбедување исклучителна Услуга за Клиенти за Да Ги Задоволиме Сите ваши потреби! Сите ваши прашања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, со исклучок на големите американски празници.Меѓународен превоз : Превозот може да потрае до 30 дена во зависност од земјата на дестинација и Царината. Дополнителните длабоки џебови (18 инчи) од овие чаршафи од 4 Парчиња одговараат на преголеми душеци, потенки душеци и сѐ помеѓу нив. Пратките се испраќаат преку DHLe. Ако имате дополнителни прашања во врска со меѓународната испорака, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите вашата нарачка. Еластиката е дизајнирана да биде дополнително густа и да го прегрнува вашиот душек за да спречи излегување на аглите! Листовите се дизајнирани да се чувствуваат точно како памук без никакви негативни страни. Пакетите се обработуваат и се испраќаат во рок од 24 часа по завршувањето на плаќањето. Луксузни Чаршафи За Кревет 1800 Гроф 4 Парче Бамбус Чувствуваат Екстра Длабок Џеб Мека Постелнина.Гаранција за Враќање на парите : ние нудиме целосна 30 ден 100% гаранција за враќање на парите за задоволството на клиентите за сите наши производи за постелнина.

Карактеристики на предлогот