.

Топкобе Исклучителен Изрез Смрека Панел Мат Ивица Народна Гитара Со Торба, Штит , Клуч-Бурливуд

Топкобе Исклучителен Изрез Смрека Панел Мат Ивица Народна Гитара Со Торба, Штит , Клуч-Бурливуд

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Дизајн на телото со страшна ноќ со едно сечење6. Дојдете со торба, заштитна табла и клуч спецификации : 1. Одлична интонација и одржување7. Број На Прскалки : 20 Фретс17.85 kg Package Вклучува : 1 x Гитара1 x Гитара Торба 1 x Чувар Одбор1 x Клуч Алатка Topcobe Исклучителна 41-Инчен Изрез Смрека Панел Мат Раб Народна Гитара со Торба, Штит, Клуч - Burlywood. Благодарение на целосно затвореното копче дизајн, отпорот на ' рѓа е добар и животниот век на копчето може да се зголеми. За што сеуште се двоумите? Побрзајте и купете го!Карактеристики : 1. Тип : Cutaway5. Вратот има прилагодлив дизајн, а со клучот што го имаме, можеме да ја прилагодиме искривувањето на вратот. Еднострано : Пакет Бело Еднострано 20.

Карактеристики на предлогот