.

Каролини Богатства BB8650STBU Плажа Школка Бебе Лигавче И Подригнување Крпа, 18

Каролини Богатства BB8650STBU Плажа Школка Бебе Лигавче И Подригнување Крпа, 18

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Каролини Богатства BB8650 STBU Плажа Школка Бебе Лигавче И Подригнување Крпа, 11 x 18", разнобојни Ова Бебе Лигавче и засилувач; Подригнување Крпа е од каролини богатства колекција Плажа и амп; Океан. Бебе Лигавче И Подригнување Крпа Сет кој е и Симпатична и Функционална. Обоена кадифена ткаенина бебешка лигавче со затворање****. Изработен од ултра-мазен микро-минк полиестер кој се враќа на 100% памучни тери петелки. Мерки 0.8 мл. по парче. Рабовите се завршени со врзување. Плус Обоена кадифена ткаенина бебешка подригнување крпа. Изработен од ултра-мазен микро-минк полиестер кој се враќа на 100% памучни тери петелки. Мерки 0.8 мл. по парче. Рабовите се завршени со врзување. Машина за перење и сушење на тивок оган. Отпорен на бледнее и отпорен на дамки. Горната ткаенина станува уште помека по првото перење. Оваа Лигавче и засилувач; Подригнување Крпа е Од Каролини Богатства Наутички категорија на производи. Плажа Школка Бебе Лигавче & Подригне Крпа.

Карактеристики на предлогот