.

Тангнада Женски Панталони Жени Лабава Три Поени Панталони Плус Големина Безбедност Кратки Панталони Секојдневен Дом Панталони

Тангнада Женски Панталони Жени Лабава Три Поени Панталони Плус Големина Безбедност Кратки Панталони Секојдневен Дом Панталони

DEN 610.08

Залиха
Достапно за нарачка

37" Колк : 100см/39.84" должина : 33см/12. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив ЗА ДИЗАЈНОТ НА ВАШАТА ЛИНИЈА Во Теретана : Благодарение на модерните линии во потколениците, на него изгледа подобро.99" големина : ххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 Половината : 74см/29. ПАНТАЛОНИ ЗА СИТЕ НАМЕНИ : Едноставни и стилски слаби панталони, можете да носите со било кој врв и да станете повеќе хаим.20" Големина : xxl САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 половината : 66cm/25. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.27" должина : 33cm/12. Сосема нов и квалитетен.54" Должина : 31см/12.67" хип : 108cm/42.20" големина : xl Сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 половината : 63см/24.20" Големина : M Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Половината : 58cm / 22.54 "должина : 31cm / 12. Мода и нов дизајн.

Карактеристики на предлогот