.

Држач За Стапчиња За Темјан Држач За Темјан, Држач За Конус За Темјан, Канцеларија За Држачи За Темјан За Дневна Соба Спална Соба Домашен Комплет Во Форма На Полжав

Држач За Стапчиња За Темјан Држач За Темјан, Држач За Конус За Темјан, Канцеларија За Држачи За Темјан За Дневна Соба Спална

DEN 319.20

Залиха
Достапно за нарачка

Држач за стапчиња за темјан Држач За Темјан, Држач За Конус За Темјан, Канцеларија За Држачи За Темјан За Дневна Соба Дома Комплети Во Форма На Полжав Спецификација : Тип На Предмет : шема На темјан : 1 х Решетка За Темјан, 1 х Додаток Материјал : Бакар : Држач За Темјан Форма : Комплет Во Форма На Полжав / Комплет Во Форма На Капка Вода / Комплет Во Форма На Калабаш (опционално) Список На Пакети : 1 х Решетка За Темјан1 х Додаток Изработен од висококвалитетен бакар, Држачот за темјан Е Еколошки И Издржлив За Употреба. Преку исклучителен процес на гроздобер гравирање, таквата бакарна плоча е мала и удобна, што е практично. Домашниот декор може да се користи како држач за темјан или украсни занаети. Решетката за темјан поддржува загарантиран квалитет за да можете да ја користите со доверба во животот. Со извонредна изработка, овој држач за темјан може да биде лесен за употреба во практичниот живот, што сам по себе добива голема популарност.

Карактеристики на предлогот