.

2. Кт Брилијантно Сечење На Срцето Синтетички Жолт Моисанит 14к Бело Злато Ореол Пасијанс со Акценти големина На Прстен 4,75

2. Кт Брилијантно Сечење На Срцето Синтетички Жолт Моисанит 14к Бело Злато Ореол Пасијанс со Акценти големина На Прстен 4,75

DEN 9871.68

Залиха
Достапно за нарачка

Целиот накит продаден, произведен и дизајниран Од Клара Пучи гарантирано ќе биде без конфликти и придружен со Нашата Картичка За Автентичност. Ако сте незадоволни од производот од која било причина, ние Во Клара Пучи сме задоволни што нудиме 60-дневна опција за враќање без проблеми доколку е потребно.

Карактеристики на предлогот