.

Ханас Лето Женски Широк Нога Панталони, Лабава Јога Sweatpants Удобен Дневна Пижами Повик Drawstr Тече Палацо Панталони

Ханас Лето Женски Широк Нога Панталони, Лабава Јога Sweatpants Удобен Дневна Пижами Повик Drawstr Тече Палацо Панталони

DEN 345.44

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Половината : 67-87см/26,38-34,25" колк : 96см/37,80" Должина : 103см/40,55" Големина : М Половината : 71-91см/27,95-35,83" Колк : 100см/39,37" Должина : 104см/40,94" Големина : Л Половината : 77-97см/30,31-38,19" колк : 106см/41,73" Должина : 105,5 См/41,54" големина : xl половината : 83-103см/32,68-40,55" колк : 112см/44,09" должина : 107см/42,13" овие панталони имаат широк дизајн на ногата Што Овозможува Удобно Движење и течен стил.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.

Карактеристики на предлогот