.

Имате Женски Врвови Женска Блуза За Вратот V, Летни Кошули Патент Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови Со Лабава Туника Врвови За Печатење Светло Сива XL

Имате Женски Врвови Женска Блуза За Вратот V, Летни Кошули Патент Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови Со Лабава Туника Врвови

DEN 431.84

Залиха
Достапно за нарачка

Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.71" големина : Xxl биста : 124см/48,82" ракав : 21,5 см/8,46" рамо : 44см/17,32" должина : 80см/31,50" големина : хххл Биста : 130см/51,18" Ракав : 22см/8,66" Рамо : 45,5 см/17,91" Должина : 82см/32,28" Големина : xxxxl биста : 136cm/53.Информации за производот : Женски Материјал : 100% Полиестеркол : Виолетова,Темно Сина,Небесно Сина,Светло Сина,Темно Сина,Црна,Светло Сива,Бела,Кафеава : С,М,Л,XL,XXL,XXXL,Xxxls Должина На Ракавот : V-Деколте : 0 шема : Стил На Печатење : Лежерно што добивате : 1pc Жените Не Само Што упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од,Но Исто Така Мора Да Го Референцира Нашиот,Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Препорачуваме Со Ладна Вода.

Карактеристики на предлогот