.

Ниуер Мажи Дебела Термална Јакна Со Долги Ракави Јакна Со Руно Обложена Јака Со Ревер Карирана Кошула Обични Лабави Врвови За Пуловер

Ниуер Мажи Дебела Термална Јакна Со Долги Ракави Јакна Со Руно Обложена Јака Со Ревер Карирана Кошула Обични Лабави Врвови За

DEN 410.24

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Пол : Мажи Човек, Господа, Машки, Момчиња. Стил : Машки Карирани Кошули за Печатење. Тип На Шема : Карирано Печатење. Боја : Како Прикажани Слики (Опционално). Големина : L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 90% Полиестер10% Спандекс. Должина : Должина На Колковите. Деколте : V Вратот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. . Карактеристики : . 1. Оваа блуза е изработена од висококвалитетни полиестерски спандекс материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење. 2. Стилски и мода ве прават попривлечни. 3. Совршен натпревар со вашите омилени шорцеви, панталони, црни панталони, тексас фармерки итн. 4. Овој врв не е само едноставен и исто така совршен завршен допир за секој спортски или секојдневен изглед. . Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени). . Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : 90% Полиестер и 10% Спандекс. Изработени Од Висококвалитетни Полиестерски И Спандекс Материјали. Супер Мека За Носење Во Зима. Карактеристика : Проверете Печатење, Руно Наредени, Долг Ракав, Термички и Топол, Класичен и Секојдневен, Џеб На Градите, Ревер Јака, Задебелена. Натпревар : Совршен Со Шорцеви, Панталони, Панталони, Тексас Фармерки Итн. Стил : Машка Кошула Со Долги Ракави, Машка Карирана Кошула За Печатење, Машки Зимски Термални Врвови, Машка Карирана Јакна Од Руно.

Карактеристики на предлогот