.

Микрофибер Крпа За Прашина Кујнски Садови Крпа За Перење Корали Крпа За Чистење

Микрофибер Крпа За Прашина Кујнски Садови Крпа За Перење Корали Крпа За Чистење

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Опис.  . Дали барате крпа за садови? Предметот ќе биде добар избор. Оваа крпа за перење е изработена од врвен материјал за да впие многу повеќе сапун и вода отколку другите алатки за чистење. Оваа ултра абсорбента крпа е лесна и удобна за употреба. Тоа нема да остави со влакненца, гребнатини или вител. Карактеристики.  . - Боја : Розова зелена, розова сива, виолетова сива. - Материјал : Корален кадифе. - Големина : Околу 27,5 х 15,5 х 0,2 см. - Изработен од материјал, издржлива и долгогодишна употреба. - Може ефикасно да ги исчисти кујнските јадења, лесни и практични. - Корална крпа за прашина, чувствувајте се и удобно. - Со високи перформанси во кујната за чистење, одлично функционира и на друго место. - Силна вода-адсорпција со без влакненца. Без опасност од гребење за вашата кујна и брзо исушете. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 6 х крпа за прашина. Изработени од материјал, издржлива и долгогодишна употреба. Може ефикасно да ги исчисти кујнските јадења, лесни и практични. Корални прашина крпа, се чувствуваат и удобно. Со високи перформанси во кујната за чистење, одлично функционира и на друго место. Силна вода-адсорпција со влакненца слободен.

Карактеристики на предлогот