.

Парк Помош Жици Темперамент, Кимис Пред Браник Паркинг Сензор Жици Темперамент Pdc Кабел Паркинг Растојание Кабел За Серија F F 2011-2015

Парк Помош Жици Темперамент, Кимис Пред Браник Паркинг Сензор Жици Темперамент Pdc Кабел Паркинг Растојание Кабел За Серија

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Парк Помош Жици Темперамент,Кимис Пред Браник Паркинг Сензор Жици Темперамент PDC Кабел 61129313607 Паркинг Растојание Кабел за 3 Серија F30 F31 2011-2015 спецификација : Тип На Ставка : Паркинг Сензор Жици Ремен Материјал : ABSColor : Black OE : 61129313607 Fitment : Одговара за 3 серија F30 2011-2015фит За 3 серии F30 LCI 2014-2018fit ЗА 3 СЕРИИ F80 M3 2012-2015fit За 3 серии f80 M3 Lci 2015-2018fit за 3 серии F31 2011-2015fit За 3 Серии F31 Lci 2014-2018fit за 3 серии f34 gt 2012-2016fit за 3 серии f34 Gt Lci 2015-2018fit За 4 Серии F32 2012-2017fit За 4 Серии F32 Lci 2016-2018fit за 4 серии f82 m4 2013-2017fit За 4 Серии F82 M4 Lci 2016-2018fit за 4 серии f33 2013-2017fit за 4 серии f33 Lci 2016-2018фит ЗА 4 Серии F83 M4 2013-2017фит За 4 Серии F83 M4 Lci 2016-2018 Пакет Листа : 1 X сензор за паркирање жици темперамент забелешка : 1. Ве молиме, проверете го бројот на делот од вашата ставка, соодветните информации се само за повикување.2. Ако не сте сигурни за предметот, ве молиме контактирајте не пред да купите за да избегнете непотребно враќање, благодарам! Применлив Модел : Погоден за 3 серии F30, F30 LCI, F80 M3, F80 M3 LCI, F31, F31 LCI, F34 GT, F34 GT LCI; Погоден за 4 серии F32, F32 LCI, F82 M4 LCI, F33, F33 LCI, F83 M4, F83 M4 LCI. Број на дел : Произведен според строги оригинални спецификации. Паркинг сензор жици темперамент референца ое број е 61129313607.

Карактеристики на предлогот