.

Стар Трек-Тос Ентерпрајз-Младински Дуксер Со Качулка-Х-Голем

Стар Трек-Тос Ентерпрајз-Младински Дуксер Со Качулка-Х-Голем

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Младина 50% памук / 50% полиестер со долги ракави со качулка. Сите наши дуксери се претходно намалени со манжетни со двојна игла и џеб од торбичка направен за деца. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Карактеристики на предлогот