.

Големо ГОЛЕМО Платно

Големо ГОЛЕМО Платно

DEN 751.84

Залиха
Достапно за нарачка

Голема ГОЛЕМА Платно 24х30 Платно Ѕид Уметност насловена " Аква Цветни јас". Чувствуваме дека ѕидната уметност е најважниот аспект за изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста ја комплетира просторијата и со само неколку додатоци може да направи куќата да се чувствува како дом. Нашите обвивки од платно додаваат современо и модерно чувство во секоја дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, го именувате. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејството или пријателите. Материјал : Уметник-одделение Платно. Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Форма : Вертикална.

Карактеристики на предлогот