.

Предна прошетка Лесни Дуксери Со Патент За Жени Дуксери Со Качулка Со Џеб Тенки Јакни Со Долги Ракави Со Патент ГРЕЈ XL

Предна прошетка Лесни Дуксери Со Патент За Жени Дуксери Со Качулка Со Џеб Тенки Јакни Со Долги Ракави Со Патент ГРЕЈ XL

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Полн Патент Дуксер Стил Долг Ракав Секојдневен Долги Дуксери Јакна Со Цврста Качулка Со Џебови. Тип на шема : Еднобојна, Целосна патент, Плус Големина. Боја : Армиска Зелена, Каки, Сива, Црна (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 80% Полиестер 20% Спандекс. Деколте : Со Качулка. Должина : Колковите. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : umn, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Содржина На Пакетот : . 1 х Јакна (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Материјал : 80%полиестер, 20% спандекс, пријателски за кожата и удобен за носење. Карактеристики : палто со долги ракави со качулка со плус големина, еднобојна, едноставна и стилска, патент, секојдневен стил, долга јакна од туника од руно. Повод : Костум за секојдневно носење, училиште, одмор, работа, клуб, забава, улица, одлично за канцеларија или на отворено. ќе се заљубите во оваа отворена предна руно јакна. Совршен за совпаѓање со основна маица,кроп топ, хеланки,црни панталони,шорцеви, слаби панталони, фармерки, фустан со боди, чизми до колена или високи потпетици за гламурозен изглед. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. табелата со генерички големини не е нашата големина.

Карактеристики на предлогот