.

Керамички Розова Фацетирани Полиран Бенд Прстен-Големина 8

Керамички Розова Фацетирани Полиран Бенд Прстен-Големина 8

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Керамички Розова Фацетирани 6мм Полиран Бенд Прстен-Големина 8-ВО керамички-слободен подарок-подготвени кутија за накит-Бенд Ширина : 6 мм - Финиш : Полиран-ДОБРЕДОЈДОВТЕ На Накит Веб Парична Казна Накит Подароци Понуда; свадба бендови; ширина : 6ММ ; Хипоалергични ; Никел Слободен; Гравирај Ја Керамички Розова Фацетирани 6мм Полиран Бенд Прстен Големина 8. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ви нудиме 45-дневна гаранција за враќање на парите.

Карактеристики на предлогот