.

Fpqtro Женски Шорцеви Летни Шорцеви Плус Големина Дозвола Под Женски Летни Модни Лабави Ca Sual Четвртина Панталони Со Џебови

Fpqtro Женски Шорцеви Летни Шорцеви Плус Големина Дозвола Под Женски Летни Модни Лабави Ca Sual Четвртина Панталони Со Џебови

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Лето Мода Лабава Ca Sual Четвртина Панталони Со Џебови Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината на оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Половина Шорцеви Панталони. Женски Лето Мода Лабава Ca Sual Четвртина Панталони Со Џебови. Ноќта На Вештерките; Црн Петок;Денот На Благодарноста;Божиќ;Жени;Лето;Мода;Лабава;Ка;Суал;Четвртина;Панталони;Со;Џебови. Женски Летни Памучни Широки Панталони За Нозе Лабаво Дише со Џебни Карактеристики : изработен е од материјалисе прават попривлечни., удобна и дише ткаенина.доволно издржлив за вашето секојдневно носењеодлични за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Материјал : Стил На Постелнина : Директно Декорација : Тип Без Шема : Тип На Цврсто Затворање : Еластичен Стил На Половината : Тип На Секојдневна Облека : Редовна Должина : Краткиот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Кратка Големина на Панталони.USUKEUWaist Hip Length Weight XLX-Large10144062-10cm/24.41-3.94"110cm/43.31"48.5 cm/19.09"57.5-65 KGSize : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 62-10cm/24.41-3.94"Hip : 110cm/43.31"Length : 48.5 cm/19.09"Weight : 57.5-65 KG. Здраво, облеката е азиска големина, може да биде премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина. Се разбира, ќе биде попрецизно ако изберете според специфичната должина (см) на бистата, половината, колкот, панталоните и должината на стапалото на сликата или описот. Ве молиме изберете според вашиот дневен стил на носење!.

Карактеристики на предлогот