.

Стерлинг Сребрена Сс Половина Круг Милграин Големина Бенд Направени Во сад qwm070-13

Стерлинг Сребрена Сс Половина Круг Милграин Големина Бенд Направени Во сад qwm070-13

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Ss 7mm Половина Круг Milgrain Големина 13 Band Овој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Произведуваат Со Перцизност во Земјата НА Соединетите Американски држави Изработени од Сребро И со Овие Неверојатни Атрибути; Цврст, Полиран, Гравиран, Сребро, Милгрин, Половина Круг.Листа На Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 925; Заврши : Полиран; Камен Количина_1 : 1; Бенд Ширина : 7 мм; Камен Поставување_1 : Прстен Машина; Функција : Цврст; Материјал : Основно : Сребро; Прстен Одговара : Стандард; Камен Форма_1 : ТБД; Камен Големина_1 : ; Дебелина : 1.5; Гравирање : Да; Тип На Производ : Накит; Накит Тип : Прстени; Продадени Од единица : Секој; Материјал : Примарна Боја : Бела; Тип На Прстен : Свадбени Ленти; Тип На Раб : Милгрин; Тип На Камен (Друго)_1 : странично монтирање на камен(И); Облик На Прстен : Половина Круг. Сс 7мм Половина Круг Милграин Големина 13 Бенд Накит : Прстени Цврсти. Полиран. Гравирање. Стерлинг сребро. Милгрејн. Половина Круг. Материјал : Примарна-Чистота : 925. Заврши : Полиран. Камен Количина_1 : 1. Бенд Ширина : 7 мм. Камен Поставување_1 : Прстен Машина. Карактеристика : Цврста. Материјал : Основно : Сребро. Прстен Одговара : Стандард. Камен Облик_1 : ТБД. Камен Големина_1 : . Дебелина : 1.5. Гравирање : Да. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Материјал : Примарна Боја : Бела. Тип Прстен : Свадба Бендови. Тип На Работ : Милгрин. Камен Тип (Други)_1 : Страна Камен Монтажа (и). Облик На Прстен : Половина Круг. Земја на Потекло - САД.

Карактеристики на предлогот