.

Длабоко Се Фрлам V Облик Женско Притискање нагоре Кабриолет V Градник, Големина, 32b-Црна

Длабоко Се Фрлам V Облик Женско Притискање нагоре Кабриолет V Градник, Големина, 32b-Црна

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Убаво дизајниран V форма низок нурнува градник со кабриолет ремени. Пена чаши за обликување и поддршка. Ова е совршен градник за сите ниски деколте. Ви дава кревање и расцепување во деколте со низок пресек. Обликот на длабоко нурнување е идеален за деколте со низок крој. Совршен за матурски фустани, вечерни тоалети, венчаници и фустани за деверуша. Секојдневна облека и повеќе задолжителни предмети за да ја комплетирате вашата гардероба. Совршен за матурски фустани, вечерни тоалети, венчаници и фустани за деверуша. Секојдневна облека и повеќе задолжителни предмети за комплетирање на вашата гардероба. Достапни Бои : Беж, Црна . Достапни Големини : 32Б-40Д . В градник-длабока нурнувачка форма идеална за деколте со низок крој . Деколте засилувач обликувач . Прилагодливи И Кабриолет Ремени може да се носат како конвенционални, оглавници или вкрстени . Материјал : 84% Најлон 16% Спандекс.

Карактеристики на предлогот