.

Спортски Слушалки, Слушалки, Со Полнење Бо За Вежбање, Трчање, Пливање, Теретана, Работа, Домашен Ios Црн

Спортски Слушалки, Слушалки, Со Полнење Бо За Вежбање, Трчање, Пливање, Теретана, Работа, Домашен Ios Црн

DEN 207.84

Залиха
Достапно за нарачка

Спортски Слушалки, Слушалки, Со Кутија За Полнење За Вежбање, Трчање, Пливање, Теретана, Работа, Дома /IOS Црна Спецификација : Состојба : 100% Бренд Newitem Тип : Слушалки Материјал : ABSColour : Црна Тежина : Прибл. Верзија 66g/2.3 oz : 5.0+Напон На Полнење : DC5 VBattery Напон : 3.7 VBattery Капацитет : 50mahbattery Модел : 201510 Капацитет На Батеријата На Кутијата За полнење : 350mahchargharge Кутија Модел На Батерија : 454325 Пати На Полнење На Слушалки Со Кутија За Полнење : 2.5 времекомуникациско Растојание : 10m/32.8 список на пакети ft : 1x Кутија за полнење 2x Слушалки 2x Приклучоци За Уши1x Жица За Поврзување 1x Инструкции Спортски Слушалки, Слушалки, со кутија За Полнење за вежбање, трчање, пливање, теретана, работа, Дома /Ios Црна.

Карактеристики на предлогот