.

Божиќен МИНИ 3Д Украс За Нокти Божиќни Украси и Новогодишни Додатоци За Женски

Божиќен МИНИ 3Д Украс За Нокти Божиќни Украси и Новогодишни Додатоци За Женски

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Овој украс има 10 различни големини и стилови за вас choose. Б : 1,8 см х 2,4 см/0,71 "х 0,94" (Прибл. Таа е погодна за многу прилики, како што се секојдневниот живот, датира, партија, работа, свадба, одмор, итн.

Карактеристики на предлогот