.

Огноотпорна Јакна За Заварување Говедска Кожа Долги Ракави За Заварувачи

Огноотпорна Јакна За Заварување Говедска Кожа Долги Ракави За Заварувачи

DEN 1007.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Се Носи Преку Облека За Заштита На Телото и Рацете од Искри и Прскање.Изработена од кожа од крава отпорна на пламен за заштита и издржливост.Наредени размавта со прилепувања пред затворање за заштита.- јака за заштита на вратот за електрично заварување, сечење, леење, струг, челик, топење, алуминиумска фолија спецификација : Материјал : Боја На Кожа Од Говедска Кожа : Жолта Големина : L_ W : Прибл. 68,5 € 57cm/26,97 € 22,44 inchessleve должина : прибл. Големина на џеб од 52 см/20,47 инчи : прибл. 19€16cm/7.48éspackage 6.3 Инчи Вклучува : 1 Парче Јакна За Заварување Облечена Преку Облека за Заштита На Телото и Рацете од Искри и Прскање. Изработена од кожа од крава отпорна на пламен за заштита и издржливост. Наредени размавта со прилепувања пред затворање за заштита. - јака за заштита на вратот. За електрично заварување, сечење, леење, струг, челик, топење, алуминиумска фолија.

Карактеристики на предлогот