.

Бауери Хил Сива И Кафеава Завршено Дрво 2-Парче Бар Столче Во Собата

Бауери Хил Сива И Кафеава Завршено Дрво 2-Парче Бар Столче Во Собата

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Со визуелно зачудувачки дизајн, столицата за шипки е елегантен додаток на секој домашен бар или просторија за одмор. Изработена Во Малезија, столицата е составена од дрвена рамка со богата темно кафеава завршница која е надополнета со тапацир од лесна ткаенина. Тафтувањето со копчиња дава шик изглед, додека кадифената подлога од пена обезбедува удобност. Барајќи склопување, предниот потпирач за нозе е опремен со метална шипка со сребрен тон за удобна поддршка во впечатлив дизајн. Минијатурните потпирачи за раце обезбедуваат елегантен допир, што ја прави столицата за шипки извонредно стилски и удобен додаток на секој простор.Карактеристики : Комплетот вклучува две (2) столици со шипки конструирани од гумено дрво, метал и инженерска завршница од темно кафеава боја обложена со полиестерска ткаенина И обложена со тафтувано копче од пенаергономско склопување на стапалата бара спецификации : Димензии На Производот : Димензии : 46,3" Висок х 22,6" Широк х 23,6" Длабоко; Димензии На Седиштето : 30,7" Високо(Од Подот) x 16.9" широк x 17.1" длабоко; висина на раката (од подот до врвот на рацете) : 34.4" високо; назад : 15.6" високо; нозе : 24.6" високо; боувери хил сива и кафеава завршено Дрво 2-Парче Бар Столче Во Собата.

Карактеристики на предлогот