.

Азриски Женски Костум Клиренс Женски Долг Ракав Цврст Костум Панталони Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети

Азриски Женски Костум Клиренс Женски Долг Ракав Цврст Костум Панталони Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети

DEN 467.52

Залиха
Достапно за нарачка

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаАзриски! . Ние ќе ви донесеме добра и евтина облека и ќе направиме сезонски промоции на нашите редовни клиенти. Ве молиме обрнете внимание на нашата продавница. Те сакам! Материјал : Мека и лесна ткаенина ви обезбедува крајна удобност. Карактеристика : Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Убави и убави. Дизајн : Цврста Боја На Женски Врат Со Долги Ракави И Комплет Панталони Со Плисирани детали И класична боја го прават овој комплет од 2 парчиња секојдневен, но стилски, помага да се покаже вашиот елегантен шарм и прави да изгледате пошармантно. Идеален Подарок : прекрасен подарок за жени и млади дами на Роденден или други празници. Повод : Совршен За секојдневно носење, ноќно излегување, канцеларија, плажа, одмор, одмор, шопинг, забава, одмор, клуб, музички фестивали, модна ревија, улица, парк итн.

Карактеристики на предлогот