.

Фарфи Храна Омоти Еднократно Кујна Алатка Силиконски Јасно Квадратни Храна Печат Покрие Филм За Дома

Фарфи Храна Омоти Еднократно Кујна Алатка Силиконски Јасно Квадратни Храна Печат Покрие Филм За Дома

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : со транспарентен дизајн, храната внатре може лесно и видливо да се види.Силно запечатување, пластичните обвивки за храна можат да ја одржат храната похигиенска и побезбедна.Изработен од силикон кој е безбеден за чување храна.3 големина на располагање, одговара за различна големина bowl.It може да се користи во микробранова печка,фрижидер, замрзнувач и микробранова печка, што е погодно за мазна чинија, како керамика, стакло, пластика, дрво, итн.Име на ставка : Обвивки За Храна Материјал : Силиконизирајте Детали : С Големина : 9,5 см х 9,5 см/3,74 "х 3,74" (Прибл.). Големина М : 14,4 см х 14,4 см/5,67 "х 5,67" (Прибл.). Л Големина : 19,3 см х 19,3 см/7,60 "х 7,60" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Обвивки За Храна со транспарентен дизајн, храната внатре може лесно и видливо да се види. Силно запечатување, пластичните обвивки за храна можат да ја одржат храната похигиенска и побезбедна. Изработен од силикон кој е безбеден за чување храна. 3 достапна големина, погодна за сад со различна големина. Може да се користи во микробранова печка,фрижидер, замрзнувач и микробранова печка, што е погодно за мазна чинија, како керамика, стакло, пластика, дрво, итн.

Карактеристики на предлогот