.

Постави Висат Тагови Празничен Кинески Стил САМ Занает Картичка Хартија Година На Зајакот Декорација Приврзоци За Бонсаи

Постави Висат Тагови Празничен Кинески Стил САМ Занает Картичка Хартија Година На Зајакот Декорација Приврзоци За Бонсаи

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : овој црвен новогодишен приврзок е извонреден и декоративен, што е добра декорација на домот Во Кинеската нова година.Дизајниран со златни среќни зборови, овој новогодишен приврзок може да создаде прекрасна нова година atmosphere.It изработен е од хартиен материјал.Должината на овој производ е 5см-15см.Овој новогодишен приврзок е погоден за украсување бонсаи, прозорец и така натаму.Име на предметот : Новогодишен Приврзок Материјал : Стил На Хартија : А/Б/Ц/Д/Е/Ф/Г/Ч : 16 парчиња, јас : 17 парчиња, Ј : 14 парчиња, К : 11 парчиња, Л : 15 парчиња карактеристики : Празнична, Извонредна, Декоративизира Детали : Должина : 5см-15см/1.97 "-5.91" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Новогодишен Приврзок овој црвен новогодишен приврзок е извонреден и декоративен, што е добра декорација на домот Во Кинеската нова година. Дизајниран со златни среќни зборови, овој новогодишен приврзок може да создаде прекрасна новогодишна атмосфера. Изграден е од хартиен материјал. Должината на овој производ е 5см-15см. Ајуфе 1 Сет Висат Тагови ПРАЗНИЧЕН КИНЕСКИ Стил САМ Занает Картичка Хартија Година На Зајакот Декорација Приврзоци За Бонсаи. Овој новогодишен приврзок е погоден за украсување бонсаи, прозорец и така натаму.

Карактеристики на предлогот