.

За Форд 1994-Аспирант 2-парчиња Внатрешна Вратоврска Прачка Крај

За Форд 1994-Аспирант 2-парчиња Внатрешна Вратоврска Прачка Крај

DEN 994.88

Залиха
Достапно за нарачка

2 КРАЈНИОТ СПИСОК НА ПРЕДНАТА ВНАТРЕШНА ВРАТОВРСКА ВКЛУЧУВА 2 EV382 = ES3360 ВНАТРЕШНА Вратоврска РОДСФОРД АСПИРАНТ 1994-1995-1996-1997 ОПИС2 Парчиња Внатрешна Вратоврска Крајна Опрема Слики Меѓународен Производител Број На Дел : PWBES3360. Поставување На Возилото : Лево, Десно, Напред. Тип На Фитинг : Директна Замена. Вклучен Хардвер : Хардвер За Монтирање. Модификација Опис : Прецизност-машински на строги толеранции. Вклучени Предмети : Хардвер За Монтирање. Тип : Вратоврска Прачка Собранието. Карактеристики : 100% Точност на Вклопување. Ое / ОЕМ Дел Број : Ф4БЗ3280Б. Производителот Гаранција : Живот. Стил На Монтирање : Завртка. Дел За Изведба : Не. Универзална Опрема : Не. Гроздобер Дел : Не. Заврши : Прашок Обложени. Боја : Црна.

Карактеристики на предлогот