.

2.7 х Градинарски Винова Лоза Мрежа Овошје Цвет Петунија Качување Нето Краставица Грмушка Тиква Винова Лоза Нето

2.7 х Градинарски Винова Лоза Мрежа Овошје Цвет Петунија Качување Нето Краставица Грмушка Тиква Винова Лоза Нето

DEN 388.64

Залиха
Достапно за нарачка

Опис р. р. Направено Од материјал, издржлив за употреба. Оваа ставка е наменета за секој винарски зеленчук, овошје и цвеќиња. Најлонскиот материјал кој сеуште е тежок е лесен за ракување и на растенијата. Зелената боја за природен изглед се вклопува со растенијата.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Зелена . р. - Материјал : Најлон.р. - Големина : Околу 270х180х0, 1см.р. - Погоден За винарски зеленчук, овошје и цвеќиња.р. - и цврстиот најлонски материјал е лесен за лазење на лозата заедно со.р. - Не грижете се со доделување мрежи или оштетување на вашите растенија . р. - Заштедете простор, оставете ги растенијата да растат во насоката што ја сакате . р. - Зголемете ја циркулацијата на воздухот, дозволувајќи им на растенијата да апсорбираат повеќе сончева светлина, дозволете им на растенијата да растат здраво . Погоден за винарски зеленчук, овошје и цвеќиња. Мекиот и цврст најлонски материјал е лесен за лазење на лозата заедно со. Не грижете се со доделување мрежи или оштетување на вашите растенија. Заштедете простор, оставете ги растенијата да растат во насоката што ја сакате. Зголемете ја циркулацијата на воздухот, дозволувајќи им на растенијата да апсорбираат повеќе сончева светлина, дозволете им на растенијата да растат здраво.

Карактеристики на предлогот