.

Женски Бохо Насекаде Печати Круг Вратот Разнобојни Долги Ракави Дводелни Тимови М

Женски Бохо Насекаде Печати Круг Вратот Разнобојни Долги Ракави Дводелни Тимови М

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Бохо Целиот Печатење Круг Вратот Нула Долги Ракави Разнобојни Жени Дводелни Тимови М (6) Ограничени Количини, Мала Серија Снабдување на !Повеќебоен Бохо Насекаде Печатени Женски Дводелни Облеки Женска Облека Женски Дводелни Облеки Големина И Вклопување(Инч)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Повеќебоен Бохо Насекаде Печатење Круг Вратот Нула Долги Ракави Жени Дводелни Тимови М (6). Нула Низ Целиот Печатење Жени Дводелни Облеки Долги Ракави Не-Истегнување Разнобојни m_usa големина (6). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Повеќебојна. Стил : Бохо. Тип На Шема : Целиот Печатење. Детали : Ширрд. Деколте : Кружен Врат. Врвен Тип : Блуза. Дното Тип : Здолниште. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Одблесокот Ракав. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Појас : Не. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Карактеристики на предлогот