.

Драпер Рефус Евра Спојка Женски Нишка Бсп Паралелно

Драпер Рефус Евра Спојка Женски Нишка Бсп Паралелно

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : за тешки апликации со висок проток, sbsp паралелно тестирани на над 1 милион циклуси се поврзува со најпопуларните и Европските профили на адаптери (Cejn, Rectus итн.) Цинк пасивиран за значително подобрување на отпорноста на корозија тешко носење челични конструкции продадени лабави.Спецификација : Капацитет На Проток на влезот од 6 бари и0,5 бари пад на притисокот 78cfm (2200l/min) Max. работен притисок 500psi (35bar) тест притисок 725psi (50bar)Макс. пукна притисок 2030psi (140bar)Темпо. опсег -40 до 100°cnominal проток дијаметар 7.4 mm Draper 54409 Најголемиот Дел Евра Спојување Женски Тема 1/2 BSP Паралелно (Продаваат Лабава).

Карактеристики на предлогот