.

Оцивиеср Жени Цветни Печати Надуени Ракави Шифон Кардиган Лабава Покривка Обична Блуза Блузи Стилски Лабави Џемпери Со Хауба Лесни Џемпери Жени

Оцивиеср Жени Цветни Печати Надуени Ракави Шифон Кардиган Лабава Покривка Обична Блуза Блузи Стилски Лабави Џемпери Со Хауба

DEN 32.00

Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Пролет, лето, aut . Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен . Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х Шифон Кардиган. Големина шема : . Големина : S Биста : 120cm/47.24" ракав : 45cm/17.72" Должина : 75cm/29.53"Големина : M Биста : 124cm/48.82" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 77cm/30.31"Големина : L Биста : 128cm/50.39" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 79см/31.10"големина : xl биста : 132см/51.97" ракав : 48см/18.90" Должина : 81см/31.89"големина : xxl Биста : 136см/53.54" Ракав : 49см/19.29" Должина : 83см/32.68" полиестер, шифон. Отворете Го Предното Затворање. Измијте Се Препорачува Со Ладна Вода/Не / Висат Или Линија Сува/Измијте Со Слични Бои, Што ќе Ја Зголеми Издржливоста на Вашата Облека. Тоа Е Костум За Секојдневно Секојдневно, Дома, На Отворено,Плажа,улица, Која било Друга Пригода За Летните Денови. Се Чувствува Тивко, Лесно И Удобно. Цветен Кардиган, Секојдневни Летни Врвови Со Плус Големина, Покривки На Плажа, Шифон Кошули.

Карактеристики на предлогот