.

Машка Долна Облека Гаќи Мажи Кул Мраз Свила Беспрекорна Мека Машка Секси Гаќи-НОВИ

Машка Долна Облека Гаќи Мажи Кул Мраз Свила Беспрекорна Мека Машка Секси Гаќи-НОВИ

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Опис100% Нов И квалитетен материјал : Полистеркол : КАКО што е прикажано : Л,XL,XXL, XXXLStyle : Секојдневен висок квалитет за издржлива и долготрајна употреба.Погоден за домашно носење, удобен и мек, стилски и убав апликација : спортски Удобенпоради различни серии за производство, деталите за производот може да бидат малку поинакви. Ако ви пречи разликата, ве молиме купете ја внимателно. Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење. Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 парчиња гаќи Гаќите се чувствуваат свилени, освежувачки и ладни, лесни и необележани, многу удобни за носење. Брзо ја апсорбира водата и брзо испарува, што ја прави идеална за носење во сите сезони. Лесен и удобен, не зазема простор кога патувате на деловно работење. 3Д едноделно беспрекорно сечење, намалувајќи го триењето на кожата, давајќи ви искуство слично на воздух. Рамната и уредна широка страна ја собира половината, не носејќи траги и без чувство на слабост.

Карактеристики на предлогот