.

Женски Едноделни Костими за Капење костими за Капење за капење За Слабеење Костим За Капење Против Костими За Капење На Вратот-Дозвола За Летни Заштеди

Женски Едноделни Костими за Капење костими за Капење за капење За Слабеење Костим За Капење Против Костими За Капење На Вратот-Дозвола

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Женско Лето Удобно Сонце Секси Мода Цврста Боја Споени Бикини Костими За Капењекарактеристики : 1.Секси и елегантна модна интеграција, длабок Дизајн На Вратот на телото, мек и удобен добар најлон 2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. 3.Секој ден убава плажа, Посакувам да ви се допадне! 4. Секси, дише и удобно, што ќе ви овозможи да пливаат на плажа 5.Многу бои, различни избори, различни расположенија,различни чувства пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно ,базен, Морски Материјал : Најлондекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси Категорија : 200гр(С-ХЛ)пакетот вклучува : 1сет Костими за Капење (Кои Содржат Подлога за Гради)големини.Cup Bust Waist Hip SSmall A-B72-76cm/28.35-29.92"70-74cm/27.56-29.13" 80-84cm/31.50-33.07 " Големина : Големина. : Мала чаша : А-Биста : 72-76см/28,35-29,92"Половината : 70-74см/27,56-29,13" Колк : 80-84см/31,50-33,07 " тоа е навистина мека костими за капење со плус големина погодна за целиот раст и многу удобна за носење и пливање.Ова лето ќе биде забавно!!. Дизајн : Едноделниот костим за капење може да биде посекси и шармантен со облекување на овие костими за капење. Вграден во тенок и мек притисок поместен без челик,отстранлив за чистење на машината.И овој секси Едноделен костим за капење за жени е одличен скромен костим за капење со голема покриеност во пределот на стомакот за да се сокријат испакнатини. Овие женски костими за капење се на плажа, базен, одмор или каде и да посака вашето срце.Квадратен врат и костим за капење без грб,Едноделни костими за капење за жени контрола на стомакот. Класичен стил, помалку е повеќе, едноставно е убавина!. Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување.

Карактеристики на предлогот