.

Еккаме Женски Летни Облеки Клиренс Женски Летен Печатен Краток Ракав Со Половина Ракав Кружен Врат Исечен Врв + Секојдневен Костум За Панталони Комплет Два Салони

Еккаме Женски Летни Облеки Клиренс Женски Летен Печатен Краток Ракав Со Половина Ракав Кружен Врат Исечен Врв + Секојдневен

DEN 431.84

Залиха
Достапно за нарачка

: 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 135cm/53. ●ЛЕТНИ НАЈВАЖНИ работи : Летните Ленени Кошули Поставуваат Лесни, меки и дише, ви даваат најудобно искуство при носење во сите сезони, особено во топлите денови. Ве молиме запомнете : измијте рачно или машина во ладна вода/не избелувајте/исушете.61 "Панталони Половината : 66-96см/25.22" Должина На Панталони : 98см/38.34 "Врвови Должина : 62см/24.60" Панталони Половината : 86-116cm/33.94 "Должина На Панталони : 101см/39. ①ТОПЛИ СОВЕТИ : ви предлагаме да изберете со внимателно прочитајте ги нашите упатства за табелата со големини (можете да го најдете на нашите слики или од описот.77 " Ракав : 31. Нашата облека е наменета За Азиската фигура, што значи помала од нормалната Европска големина. : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 115см/45.94" Жените Памук Лен Кошули И Панталони Во Собата : Лесен, ДИШЕЧКИ, МЕКИ и УДОБНИ ЛЕНЕНИ КОШУЛИ, ВЕ ОДРЖУВААТ ладни Во текот на Целиот Ден. Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Женски Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизе : Големина : С Големина.67" Панталони Должина : 104cm/40.

Карактеристики на предлогот