.

Бебешки Колена, Спречуваат Паѓање Заштитно Одржување На Коленото Топло Подлога За Колена Вентилирајте Цртан Филм За На Отворено

Бебешки Колена, Спречуваат Паѓање Заштитно Одржување На Коленото Топло Подлога За Колена Вентилирајте Цртан Филм За На Отворено

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Бебешки Колена, Спречете Паѓање Заштитно Одржување На Коленото Топло Подлога За Колена Вентилирајте Го Цртаниот Филм за Надворешна Спецификација : Тип На Ставка : Цртан Филм Подлога За Колена Материјал : Најлон, полиуретанска шема : Список На Пакети со небесно сини мајмуни : 2 x Заштита На Коленото На Коленото : нашите цртани влошки за колена ќе ги загреат децата и нивното колено од студ и гребнатини предизвикани од тврдо дрво или под од плочки. Вентилација : влошките за колена за бебиња се лесни и дишат, ја отстрануваат влагата и се меки. Перниците и ткаенините ги одржуваат нозете ладни и без потење. : Нашите еластични влошки за колена може да се прилагодат на големината на нозете на бебето. Со помош на овие перници, малите колена на бебето можат слободно да се движат.

Карактеристики на предлогот